KIM JESTEŚMY

SAP-PROPERTY jest prywatną firmą z udziałem kapitału zagranicznego, zajmującą się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych jako deweloper/inwestor. Spółka powstała w 1991 roku jako jedna z firm Grupy SAP-PROJEKT specjalizującej się w roli dewelopera. W roku 2002 w związku ze zmianą struktury udziałowej w SAP-PROJEKT tj. zakupu udziałów przez Tebodin BV Holandia, SAP-PROPERTY została kapitałowo wyłączona z Grupy SAP-PROJEKT.

Mając na uwadze doświadczenia firmy w zrealizowanych obiektach firma jest bardzo dobrze przygotowana do podjęcia się realizacji różnych projektów. W przypadku większych projektów przekraczających możliwości firmy SAP-PROPERTY posiadamy partnerów gotowych do włączenia się kapitałowego.

Firma SAP-PROPERTY jest wieloletnim, aktywnym członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Pzfd

Naszym celem jest realizacja projektów deweloperskich najlepszej jakości

W SAP Property pragniemy tworzyć inwestycje odpowiadające współczesnemu Klientowi, któremu zależy nie tylko na dobrej lokalizacji, ale też nowoczesnej architekturze i materiałach wysokiej jakości.
NASZE MISJA

„Pozwól nam zrealizować Twoje największe marzenie"

Wiemy, że każdy człowiek pragnie czuć się bezpieczny. Synonimem bezpieczeństwa jest dom, który chcemy dla Ciebie stworzyć. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku i wybierz SAP Property.

SAP PROPERTY W LICZBACH

POZNAJ NAS LEPIEJ

0 +
lat doświadczenia w branży
0
zrealizowanych inwestycji
0
projekty w realizacji
0
projekt w sprzedaży
0
inwestycja biurowa na wynajem